Cestovní seznamka

Chci dostávat slevy e-mailem

Cestovní seznamka

Nechcete cestovat sami, jste rodina a hledáte dětem prázdninové kamarády nebo Vám chybí někdo do party? Vyzkoušejte Cestovní seznamku! Její využívání je zdarma Usmívající se. V inzerátech zásadně nezveřejňujeme osobní údaje. Inzerent si způsob kontaktu volí sám při zadávání inzerátu.

                    

Provozovatel serveru společnost ROSENET.CZ,s.r.o. je pouze zprostředkovatelem mezi návštěvníkem webu rosenet.cz a inzerentem a za události spojené s použitím Cestovní seznamky v žádném případě neručí.

Vyhrazujeme si právo smazat inzerát, v jehož textu je obsažen vulgární, rasistický či jinak nevhodný podtext.

Při jakémkoli nakládání s osobními údaji jsme povinni dodržovat nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákon, který tento zákon ve smyslu provedení výše uvedeného nařízení nahradí, zákon č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, zákon č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a další právní předpisy upravující ochranu osobních údajů.

 

Pro vložení inzerátu se nejdříve musíte buď přihlásit, nebo zaregistrovat.

Vyhledávání

číslo inzerátu kdo jsem věk hledám cíl cesty termín info kontakt
žádný inzerát